5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Набори спорядження

  Початкове спорядження, яке ви отримуєте від свого класу, включає колекцію корисного спорядження для пригод, зібраного в набір. Тут наведено вміст цих наборів. Якщо ви купуєте початкове спорядження, ви можете придбати набір за вказаною ціною, що може бути дешевше, ніж купувати складові окремо.

  Набір грабіжника (16 зм). Включає рюкзак, сумку з 1000 металевими кульками, 10 футів мотузки, дзвіночок, 5 свічок, лом, молоток, 10 крючків, ліхтар із козирком, 2 фляги з олією, пайки на 5 днів, запальницю і бурдюк. Набір також включає 50 футів прядив’яної мотузки, прив’язаної збоку.

  Набір дипломата (39 зм). Включає скриню, 2 тубуси для карт і сувоїв, набір гарного одягу, пляшку чорнила, чорнильну ручку, лампу, 2 фляги з олією, 5 аркушів паперу, флакон парфумів, віск і мило.

  Набір дослідника підземель (12 зм). Включає рюкзак, лом, молоток, 10 крючків, 10 смолоскипів, запальницю, пайок на 10 днів і бурдюк. Набір також включає 50 футів прядив’яної мотузки, прив’язаної збоку.

  Набір артиста (40 зм). Включає рюкзак, спальник, 2 костюми, 5 свічок, пайок на 5 днів, бурдюк і маскувальний набір.

  Набір дослідника (10 зм). Включає рюкзак, спальник, столовий набір, запальницю, 10 смолоскипів, пайок на 10 днів і бурдюк. Набір також включає 50 футів прядив’яної мотузки, прив’язаної збоку.

  Набір священика (19 зм). Включає рюкзак, ковдру, 10 свічок, запальницю, ящик для милостині, 2 блоки ладану, кадильницю, одяг, 2-денний пайок і бурдюк.

  Набір ученого (40 зм). Включає рюкзак, книгу знань, пляшку чорнила, чорнильну ручку, 10 аркушів пергаменту, маленький мішечок з піском і маленький ніж.

  Поділитися: