5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Драконородний

  Риси драконородних


  Ваш спадок драконів проявляється у різних рисах, які об’єднують вас із іншими драконородними.

  Покращення здібностей. Значення вашої Сили збільшується на 2, а значення вашої Харизми збільшується на 1.

  Вік. Юні драконородні швидко дорослішають. Вони ходять за кілька годин після того, як вилупилися, досягають розміру та розвитку 10-річної людської дитини у віці 3 років і стають повністю дорослими уже в 15. Вони доживають приблизно до 80 років.

  Світогляд. Драконородні схильні до крайнощів, свідомо вибираючи ту чи іншу сторону вічної війни добра та зла. Більшість драконородних добрі, але ті, хто став на бік зла, можуть бути жахливими негідниками.

  Розмір. Драконородні вищі й важчі за людей, їхній середній зріст перевищує 6 футів, а середня вага сягає 250 фунтів. Ваш розмір - середній.

  Швидкість. Ваша базова швидкість ходьби становить 30 футів.

  Спадщина драконів

  Дракон Тип ушкоджень Зброя подиху
  Чорний Кислота лінія 5 на 30 футів (рятунок Спритності)
  Синій Блискавка лінія 5 на 30 футів (рятунок Спритності)
  Латунний Вогонь лінія 5 на 30 футів (рятунок Спритності)
  Бронзовий Блискавка лінія 5 на 30 футів (рятунок Спритності)
  Мідний Кислота лінія 5 на 30 футів (рятунок Спритності)
  Золотий Вогонь Конус 15 футів (рятунок Спритності)
  Зелений Отрута Конус 15 футів (рятунок Статури)
  Червоний Вогонь Конус 15 футів (рятунок Спритності)
  Срібний Холод Конус 15 футів (рятунок Статури)
  Білий Холод Конус 15 футів (рятунок Статури)

  Спадщина драконів. Ви є нащадком драконів. Виберіть один тип дракона з таблиці «Спадщина драконів». Ваша зброя подиху та стійкість до ушкоджень визначаються типом дракона, як показано в таблиці.

  Зброя подиху. Ви можете використати свою дію, щоб видихнути руйнівну енергію. Ваша спадщина дракона визначає розмір, форму та тип ушкоджень від видиху. При використанні зброї подиху кожна істота в області впливу повинна зробити рятувальний кидок, тип якого визначено спадщиною драконів. КС для цього ряткидка дорівнює 8 + ваш модифікатор Статури + ваш бонус майстерності. Істота отримує 2к6 ушкоджень у випадку невдачі та половину цих ушкоджень - за умови успіху. Ушкодження зростають до 3к6 на 6-му рівні, 4к6 на 11-му рівні та 5к6 на 16-му рівні. Щойно ви застосуєте зброю подиху, ви не можете скористатися нею знову, доки не завершите короткий або тривалий відпочинок.

  Стійкість до ушкоджень. Ви маєте стійкість до ушкоджень, які пов’язані з вашою спадщиною дракона.

  Мови. Ви можете говорити, читати та писати спільною та драконовою мовами. Драконова мова вважається однією з найстаріших і часто використовується у вивченні магії. Мова звучить грубо для більшості інших істот і містить значну кількість твердих приголосних і шиплячих.

  Поділитися: