5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Дворф

  Риси дворфів


  Ваш дворфійський персонаж має набір вроджених здібностей, які є невіддільною частиною природи дворфів.

  Покращення здібностей. Значення вашої Статури зростає на 2.

  Вік. Дворфи дорослішають так само швидко, як і люди, але вважаються молодими, доки не досягнуть 50-річного віку. В середньому вони живуть близько 350 років.

  Світогляд. Більшість дворфів законослухняні, вони твердо вірять у переваги добре організованого суспільства. Вони також схильні до добра, мають розвинене почуття справедливості та переконані, що кожен заслуговує частку привілеїв справедливого порядку.

  Розмір. Дворфи мають зріст 4-5 футів та в середньому важать близько 150 фунтів. Ваш розмір - середній.

  Швидкість. Ваша базова швидкість ходьби становить 25 футів. Ваша швидкість не зменшується через важку броню.

  Темний зір. Пристосовані до життя під землею, ви маєте кращий зір у темряві та у тьмяному світлі. Ви можете бачити в тьмяному світлі на відстань до 60 футів так, ніби в умовах яскравого світла, а в темряві - так, ніби в умовах тьмяного світла. У темряві ви не розрізняєте кольори, лише відтінки сірого.

  Дворфійська стійкість. Ви робите з перевагою рятівні кидки проти отрути, і ви маєте стійкість до ушкоджень отрутою.

  Бойове тренування дворфів. Ви опанували наступну зброю: бойова сокира, ручна сокира, легкий молот та бойовий молот.

  Опановані інструменти. Ви майстерні у використанні ремісничих інструментів за власним вибором: інструменти коваля, приладдя броваря або інструменти муляра.

  Розпізнання каменю. Щоразу, коли ви робите перевірку Інтелекту (Історія), пов’язану з походженням витворів із каменю, навичка Історії для вас вважається опанованою, і ви додаєте до перевірки подвійний бонус майстерності замість вашого звичайного бонусу.

  Мови. Можете говорити, читати і писати спільною та дворфською мовами. Дворфська мова сповнена приголосних та гортанних звуків, і ці характеристики зберігаються у будь-якій іншій мові, якою може говорити дворф.

  Пагорбний дворф

  Як пагорбний дворф ви маєте загострені відчуття, глибоку інтуїцію та видатну стійкість.

  Покращення здібностей. Значення вашої Мудрості зростає на 1.

  Дворфійська міцність. Максимум ваших пунктів здоров’я зростає на 1, і збільшується ще на 1 кожного разу, коли ви отримуєте новий рівень.

  Поділитися: