5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Напіворк

  Риси напіворків


  Завдяки оркському родоводу, ваш персонаж напіворк має наступні риси.

  Покращення здібностей. Значення вашої Сили збільшується на 2, і значення вашої Статури збільшується на 1.

  Вік. Напіворки дорослішають трохи швидше за людей, досягаючи зрілості в 14 років. Вони старіють швидше і рідко живуть довше 75 років.

  Світогляд. Напіворки успадкували схильність до хаосу від своїх оркських батьків, і вони не надто схильні до добра. Напіворки, які виросли серед орків і планують жити серед них все життя, зазвичай злі.

  Розмір. Напіворки трохи більші та масивніші, ніж люди, і вони досягають від 5 до більш як 6 футів заввишки. Ваш розмір - середній.

  Швидкість. Ваша базова швидкість ходьби становить 30 футів.

  Темний зір. Завдяки вашій оркській крові, ви маєте кращий зір у темряві та у тьмяному світлі. Ви можете бачити в тьмяному світлі на відстань до 60 футів так, ніби в умовах яскравого світла, а в темряві - так, ніби в умовах тьмяного світла. У темряві ви не розрізняєте кольори, лише відтінки сірого.

  Погрозливий. Ви опанували навичку залякування.

  Непохитна витривалість. Коли ваші пункти здоров’я опускаються до нуля, але ви не вбиті на місці, ви можете натомість залишитися з 1 ПЗ. Ви не можете використовувати цю особливість знову, доки не завершите тривалий відпочинок.

  Дикі атаки. Коли ви здійснюєте критичне влучання зброєю ближнього бою, ви можете один раз кинути одну кістку ушкоджень своєї зброї і додати її до ушкоджень від критичного влучання.

  Мови Ви можете говорити, читати й писати спільною та оркською мовами. Оркська - це груба, різка мова з твердими приголосними. Вона не має власної писемності, але використовує дворфійський алфавіт.

  Поділитися: