5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Напіврослик

  Риси напівросликів


  Ваш персонаж напіврослик має певні риси, спільні з усіма іншими напівросликами.

  Покращення здібностей. Значення вашої Спритності зростає на 2.

  Вік. Напіврослики досягають зрілості в 20 років, і зазвичай живуть до середини свого другого століття.

  Світогляд. Більшість напівросликів є законними добрими. Як правило, вони добросердні й приязні, ненавидять бачити страждання інших, і нетолерантні до утисків. Також вони вірять у порядок та традиції, сильно покладаються на підтримку своєї спільноти й комфорту старих шляхів.

  Розмір. Напіврослики мають зріст близько 3 футів та важать у середньому близько 40 фунтів. Ваш розмір - маленький.

  Швидкість. Ваша базова швидкість ходьби становить 25 футів.

  Щасливець. Коли на кидку к20 у вас випадає 1 на атаку, перевірку здібності чи рятівний кидок, ви можете перекинути кістку й мусите застосувати новий результат.

  Хоробрий. Ви робите з перевагою рятівні кидки проти залякування.

  Моторність напіврослика. Ви можете вільно проходити крізь простір істот, які більші за вас за розміром.

  Мови. Можете говорити, читати й писати спільною мовою та мовою напівросликів. Мова напівросликів не секретна, але вони неохоче діляться нею з іншими. Вони пишуть зовсім мало, тому в них немає великого літературного доробку. Їхні усні традиції, однак, дуже сильні. Майже всі напіврослики розмовляють спільною мовою, щоб спілкуватися з людьми, на чиїх землях вони живуть або через чиї території мандрують.

  Прудконогий

  Прудконогі напіврослики можуть легко сховатися, і часто використовують інших істот для цілей укриття. Ви схильні бути привітними й добре ладнати з іншими. Прудконогі напіврослики схильні мандрувати більше за інших своїх родичів, і часто селяться поряд з іншими расами або обирають кочовий спосіб життя.

  Покращення здібностей. Значення вашої Харизми зростає на 1.

  Природжена непомітність. Ви можете спробувати сховатися, коли вашим укриттям виступає істота, яка хоча б на один розмір більша за вас.

  Поділитися: