5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Натхнення

  Натхнення – це правило, яке дозволяє Майстрові нагороджувати вас за відігравання вашого персонажа, його рис характеру, ідеалів, зв’язків та вад. Використовуючи натхнення, ви можете послатися на своє співчуття до жебраків як рису характеру, щоб отримати перевагу в переговорах із Принцом Жебраків. Або натхнення може бути викликане вашим зв’язком із рідним селом, тоді бажання захистити його підтримає вас та допоможе подолати вплив чарів, накладених на вас.

  Отримання натхнення

  Ваш Майстер може дати вам натхнення з різних причин. Зазвичай Майстер винагороджує відігрування ваших рис характеру, слабкостей, представлених у вадах чи зв’язках персонажа, або якесь інше зображення персонажа у переконливий спосіб. Ваш Майстер скаже, коли ви можете отримати натхнення у грі. У вас або є натхнення, або немає - ви не можете накопичити кілька “натхнень” для подальшого використання.

  Використання натхнення

  Якщо у вас є натхнення, то ви можете витратити його, коли робите кидок атаки, рятівний кидок або перевірку здібності. Застосоване натхнення дає вам перевагу на цей кидок. Крім того, якщо у вас є натхнення, ви можете винагородити ним іншого гравця за гарну гру, розумну здогадку або просто за щось захопливе під час гри. Коли персонаж іншого гравця діє так, що дійсно робить пригоду веселою і цікавою, ви можете відмовитися від свого натхнення і натомість надихнути цього персонажа.

  Поділитися: