5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  З'ява стихійника [Conjure Elemental]

  З’явлення, 5 рівень; друїд, чарівник
  Час створення: 1 хвилина
  Відстань: 90 футів
  Складові: В, С, М (палаючий ладан для повітря, м’яка глина для землі, сульфур і фосфор для вогню або вода і пісок для води)
  Тривалість: Концентрація, до 1 години

  Ви викликаєте стихійника-слугу. Виберіть область повітря, землі, вогню або води, що поміщається в 10-футовому кубі в межах відстані. З’являється стихійник із рівнем небезпеки 5 або нижче відповідно до вибраної вами зони у вільному просторі в межах 10 футів від неї. Наприклад, вогняний стихійник виникає з вогнища, а земляний підводиться з землі. Стихійник зникає, коли його пункти здоров’я опускаються до 0, або коли закінчуються чари.

  Стихійник - дружній до вас і ваших супутників, поки діють чари. Киньте ініціативу за стихійника, який має свої власні ходи. Він підкорюється будь-яким усним наказам, які ви йому даєте (від вас не вимагається жодної дії). Якщо ви не віддаєте стихійнику жодних наказів, він захищається від ворожих істот, а інакше не здійснює жодних дій.

  Якщо ваша концентрація переривається, стихійник не зникає. Натомість ви втрачаєте контроль над ним, він стає ворожим до вас і ваших супутників та може атакувати. Ви не можете відкликати непідконтрольного стихійника, і він зникає через годину після з’явлення.

  Майстер має значення статистики стихійника.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 6 рівня або вищої, клас небезпеки зростає на 1 за кожну чарунку вище п’ятої.

  Поділитися: