5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  З'ява феї [Conjure Fey]

  З’явлення, 6 рівень; друїд, чаклун
  Час створення: 1 хвилина
  Відстань: 90 футів
  Складові: В, С
  Тривалість: Концентрація, до 1 години

  Ви викликаєте фейську істоту з рівнем небезпеки 6 або менше, або дух феї, який набуває форми звіра з рівнем небезпеки 6 або менше. Вона з’являється у вільному просторі, який ви бачите в межах відстані. Фейська істота зникає, коли її пункти здоров’я опускаються до 0 або коли чари закінчуються.

  Фейська істота дружня до вас і ваших супутників, поки діють чари. Киньте ініціативу за істоту, яка має свої власні ходи. Вона підкорюється будь-яким вашим усним наказам (від вас не вимагається жодної дії), поки вони не суперечать її світогляду. Якщо ви не віддаєте феї ніяких наказів, вона захищається від ворожих істот, а інакше не здійснює жодних дій.

  Якщо ваша концентрація переривається, фейська істота не зникає. Натомість ви втрачаєте контроль над фейською істотою, вона стає ворожою до вас і ваших супутників та може атакувати. Ви не можете відкликати неконтрольовану фейську істоту, і вона зникає через годину після з’явлення.

  Майстер має значення статистики фейської істоти.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 7 рівня або вищої, клас небезпеки збільшується на 1 за кожну чарунку вище шостої.

  Поділитися: