5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Етерність [Etherealness]

  Перетворення, 7 рівень; бард, заклинач, клірик, чарівник, чаклун

  Час створення: 1 дія
  Відстань: На себе
  Складові: В, С
  Тривалість: До 8 годин

  Ви ступаєте у прикордонні регіони Етерного плану, в область, де він накладається на ваш поточний план. Ви залишаєтеся у Прикордонному етері, поки діють чари, або поки ви не використаєте свою дію для завершення чарів. В цей час ви можете рухатися в будь-якому напрямку. Якщо рухаєтеся вгору або вниз, кожен фут переміщення коштує вам два фути. Ви можете бачити й чути план, з якого ви прибули, але там все виглядає сірим, і ви не можете нічого бачити далі 60 футів.

  Поки знаходитеся на Етерному плані, то можете взаємодіяти тільки з істотами на цьому плані, і тільки вони можуть впливати на вас. Істоти, що не перебувать на Етерному плані, не можуть сприймати вас і не можуть взаємодіяти з вами, за винятком спеціальних здатностей чи магії, яка надає таку здатність.

  Ви ігноруєте всі предмети та ефекти, які не є на Етерному плані, і це дозволяє вам рухатися крізь предмети з того плану, звідки ви прибули.

  Коли чари завершуються, ви негайно повертаєтеся на план, звідки прийшли, у простір, який займаєте зараз. Якщо ви перебуваєте у просторі, який зайнятий твердим предметом чи істотою, коли це трапляється, вас негайно викидає до найближчого вільного простору, який ви можете зайняти, і ви отримуєте ушкодження чистою енергією, що дорівнюють відстані у футах, на яку ви перемістилися, помноженій на два.

  Ці чари не діють, якщо ви створили їх, уже перебуваючи в Етерному плані, або у плані, що не має спільного кордону з Етерним, наприклад, перебуваючи на одному із Зовнішніх планів.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 8 рівня або вищої, ви можете націлитися на трьох згодних істот (включно з вами) за кожну чарунку вище сьомої. Істоти повинні бути в межах 10 футів від вас, коли ви створюєте ці чари.

  Поділитися: