5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Віддзеркалення [Mirror Image]

  Ілюзія, 2 рівень; заклинач, чаклун, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: На себе
  Складові: В, С
  Тривалість: 1 хвилина

  Три ваші ілюзорні двійники з’являються у вашому просторі. Поки чари не завершаться, двійники рухаються з вами та повторюють ваші дії, змінюючи положення так, щоб неможливо було визначити, котрий із образів є реальним. Ви можете використати свою дію, щоб відпустити ілюзорних двійників.

  Щоразу, коли істота націлюється на вас атакою, поки діють чари, киньте к20, щоб визначити, чи не націлена атака натомість на одного із ваших двійників.

  Якщо ви маєте трьох двійників, вам потрібно викинути 6 або більше, щоб змінити ціль атаки на двійника. Із двома двійниками ви повинні викинути 8 або більше. Із одним двійником ви повинні викинути 11 або більше.

  КС двійника дорівнює 10 + ваш модифікатор Спритності. Якщо атака влучає по двійнику, він руйнується. Двійника можна зруйнувати, лише влучивши по ньому атакою. Він ігнорує усі інші ушкодження та ефекти. Чари завершуються, коли всі троє двійників зруйновані.

  Істота не піддається цим чарам, якщо вона не може бачити, якщо вона покладається на інші чуття, замість зору, наприклад, сліпий зір, або якщо вона може розпізнавати ілюзію як підробку, наприклад, істинним зором.

  Поділитися: