5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Стіна з каменю [Wall of Stone]

  Втілення, 5 рівень; друїд, заклинач, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 120 футів
  Складові: В, С, М (невеличкий блок граніту)
  Тривалість: Концентрація, до 10 хвилин

  Немагічна стіна з твердого каменю виникає у точці, яку ви обираєте в межах відстані. Стіна завтовшки 6 дюймів і складається з 10 панелей розміром 10 на 10 футів. Кожна панель повинна дотикатися принаймні до однієї іншої панелі. Або ж ви можете створити панелі розміром 10 на 20 футів і завтовшки лише 3 дюйми.

  Якщо стіна під час появи перетинає простір істоти, ця істота виштовхується на один бік стіни (за вашим вибором). Якщо істота може бути оточена стіною з усіх боків (або стіною та іншою твердою поверхнею), ця істота може зробити рятівний кидок Спритності. У разі успіху вона використовує свою реакцію, щоб переміститися на свою швидкість так, щоб більше не бути оточеною стіною.

  Стіна може мати будь-яку форму за вашим бажанням, хоча вона не може зайняти простір іншої істоти чи предмета. Стіна не повинна бути вертикальною чи спиратися на будь-яку надійну основу. Однак вона повинен зливатися з наявним каменем і міцно підтримуватися ним. Отже, ви можете використовувати ці чари, щоб створити міст над прірвою або для створення пандуса.

  Якщо ви створюєте проліт понад 20 футів у довжину, ви повинні вдвічі зменшити розмір кожної панелі, заради створення опор. Ви можете грубо сформувати стіну, щоб створити зубці, бійниці тощо.

  Стіна - це кам’яний об’єкт, який можна пошкодити і таким чином зламати. Кожна панель має КЗ 15 і 30 пунктів здоров’я на дюйм товщини. Зменшення пунктів здоров’я панелі до 0 руйнує її і може призвести до колапсу сусідніх панелей, на розсуд Майстра.

  Якщо ви підтримуєте концентрацію на чарах упродовж усього можливого часу, стіна стає постійною і не може бути розвіяна. Інакше стіна зникає, коли чари завершуються.

  Поділитися: