5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Легендарні істоти

  Легендарна істота може робити те, чого не можуть звичайні істоти. Вона може виконувати спеціальні дії не в свій хід, а також справляти магічний вплив на багато миль навколо.

  Якщо істота набуває форми легендарної істоти, наприклад, через чари, вона не отримує легендарних дій цієї форми, дій лігва чи ефектів місцевості.

  Легендарні дії

  Легендарна істота може виконувати певну кількість спеціальних дій, які називаються легендарними діями, поза межами свого ходу. Одночасно можна використовувати лише одну з доступних легендарних дій, і лише в кінці ходу іншої істоти. Істота відновлює витрачені легендарні дії на початку свого ходу. Вона може відмовитися від їх використання і не може використовувати їх, коли є недієздатною чи нездатною виконувати дії з інших причин. Захоплена зненацька, вона не може використовувати їх до завершення свого першого ходу в бою.

  Лігво легендарної істоти

  Легендарна істота може мати розділ з описом свого лігва та спеціальних ефектів, які вона може створювати, перебуваючи там, - або актом волі, або просто своєю присутністю. Такий розділ стосується лише легендарної істоти, яка проводить у своєму лігві багато часу.

  Дії лігва

  Якщо легендарна істота має дії лігва, вона може використовувати їх, щоб приборкати навколишню магію у своєму лігві. На ініціативу 20 (програючи у випадку однакової ініціативи) вона може використовувати один з варіантів дій свого лігва. Вона не може робити це, коли є недієздатною або не може використовувати дії з інших причин. Захоплена зненацька, вона не може використовувати їх до завершення свого першого ходу в бою.

  Ефекти місцевості

  Проста присутність легендарної істоти може мати дивні та дивовижні наслідки для навколишнього середовища, як зазначено в цьому розділі. Регіональні ефекти припиняються раптово або зникають з часом, коли легендарна істота гине.

  Поділитися: