5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Дорослий бронзовий дракон

  Дракон величезного розміру, законний добрий

  Клас захисту 19 (природна броня)
  Пункти здоров’я 212 (17к12 + 102)
  Швидкість 40 ф, політ 80 ф, плавання 40 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  25 (+7) 10 (+0) 23 (+6) 16 (+3) 15 (+2) 19 (+4)

  Дорослий бронзовий дракон

  Рятівні кидки Спр +5, Ста +11, Мдр +7, Хар +9
  Навички Здогадливість +7, Увага +12, Непомітність +5
  Імунітет до ушкоджень блискавка
  Чуття сліпий зір 60 ф, темний зір 120 ф, пасивна Увага 22
  Мови спільна, драконова
  Небезпека 15 (13000 ПД)

  Амфібія. Дракон може дихати повітрям і водою.

  Легендарна стійкість (3/День). Якщо дракон провалює рятівний кидок, він може натомість вибрати успіх.

  Дії

  Мультиатака. Дракон може використовувати свою Страхітливу присутність. Потім він може зробити три атаки: одну укусом та дві пазурами.

  Укус. Атака зброєю ближнього бою: +12 до влучання, досяжність 10 ф, одна ціль. Влучання: 18 (2к10 + 7) колотих ушкоджень.

  Пазурі. Атака зброєю ближнього бою: +12 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 14 (2к6 + 7) рубаних ушкоджень.

  Хвіст. Атака зброєю ближнього бою: +12 до влучання, досяжність 15 футів, одна ціль. Влучання: 16 (2к8 + 7) дробильних ушкоджень.

  Страхітлива присутність. Кожна істота за вибором дракона, якщо перебуває у межах 120 футів від нього і знає про нього, повинна зробити рятівний кидок Мудрості з КС 17, або буде налякана на 1 хвилину. Істота може повторювати рятівний кидок в кінці кожного свого ходу, завершуючи ефект на собі в разі успіху. Якщо істота зробила успішний рятівний кидок або ефект для неї завершився, істота набуває імунітету до Страхітливої присутності дракона на наступні 24 години.

  Зброя подиху (Відновлення 5-6). Дракон використовує один із наступних видів зброї подиху.

  Дихання блискавкою. Дракон видихає блискавку лінією завдовжки 90 ф та завширшки 5 ф. Кожна істота в цій лінії повинна здійснити рятівний кидок Спритності з КС 19, отримуючи 66 (12к10) ушкоджень блискавкою у разі невдачі або половину цих ушкоджень за умови успіху.

  Огидне дихання. Дракон видихає відштовхувальну енергію 30-футовим конусом. Кожна істота в цій області повинна зробити рятівний кидок Сили з КС 19. У разі невдачі істота відштовхується на 60 ф геть від дракона.

  Зміна форми. Дракон магічним чином перевтілюється на гуманоїда або звіра, чий клас небезпеки не перевищує його власний, або назад у свою істинну форму. Він повертається до своєї істинної форми, якщо вмирає. Будь-яке спорядження, яке він має при собі, поглинається або залишається у нової форми (за вибором дракона).

  У новій формі дракон зберігає свій світогляд, пункти здоров’я, кістку здоров’я, здатність говорити, досвід, Легендарну стійкість, дії лігва, а також значення Інтелекту, Мудрості та Харизми, а також і цю дію. Його статистика та можливості в усьому іншому замінені новою формою, за винятком класових особливостей чи легендарних дій цієї форми.

  Легендарні дії

  Дракон може використати 3 легендарні дії, вибираючи з наведених далі можливостей. Тільки одну легендарну дію можна використати за раз, і тільки в кінці ходу іншої істоти. Дракон відновлює використані легендарні дії на початку свого ходу.

  Пошук. Дракон робить перевірку Мудрості (Увага).

  Атака хвостом. Дракон здійснює атаку хвостом.

  Атака крилами (коштує 2 дії). Дракон б’є крилами. Кожна істота в межах 10 футів від дракона повинна зробити рятівний кидок Спритності з КС 20, або отримає 14 (2к6 + 7) дробильних ушкоджень і буде збита з ніг. Потім дракон може пролетіти до половини своєї швидкості польоту.

  Поділитися: