5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Древній мідний дракон

  Дракон гігантського розміру, хаотичний добрий

  Клас захисту 21 (природна броня)
  Пункти здоров’я 350 (20к20 + 140)
  Швидкість 40 ф, лазіння 40 ф, політ 80 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  27 (+8) 12 (+1) 25 (+7) 20 (+5) 17 (+3) 19 (+4)

  Древній мідний дракон

  Рятівні кидки Спр +8, Ста +14, Мдр +10, Хар +11
  Навички Обман +11, Увага +17, Непомітність +8
  Імунітет до ушкоджень кислота
  Чуття сліпий зір 60 ф, темний зір 120 ф, пасивна Увага 27
  Мови спільна, драконова
  Небезпека 21 (33000 ПД)

  Легендарна стійкість (3/день). Якщо дракон провалює рятівний кидок, він може натомість обирати успіх.

  Дії

  Мультиатака. Дракон може використовувати свою Страхітливу присутність. Потім він може зробити три атаки: одну укусом та дві пазурами.

  Укус. Атака зброєю ближнього бою: +15 до влучання, досяжність 15 ф, одна ціль. Влучання: 19 (2к10 + 8) колотих ушкоджень.

  Пазурі. Атака зброєю ближнього бою: +15 до влучання, досяжність 10 ф, одна ціль. Влучання: 15 (2к6 + 8) рубаних ушкоджень.

  Хвіст. Атака зброєю ближнього бою: +15 до влучання, досяжність 20 футів, одна ціль. Влучання: 17 (2к8 + 8) дробильних ушкоджень.

  Страхітлива присутність. Кожна істота за вибором дракона, якщо перебуває у межах 120 футів від нього і знає про нього, повинна зробити рятівний кидок Мудрості з КС 19, або буде налякана на 1 хвилину. Істота може повторювати рятівний кидок в кінці кожного свого ходу, завершуючи ефект на собі в разі успіху. Якщо істота зробила успішний рятівний кидок або ефект для неї завершився, істота набуває імунітету до Страхітливої присутності дракона на наступні 24 години.

  Зброя подиху (Відновлення 5-6). Дракон використовує один із наступних видів зброї подиху.

  Кислотне дихання. Дракон видихає кислоту лінією завдовжки 90 ф та завширшки 10 ф. Кожна істота в лінії повинна здійснити рятівний кидок Спритності з КС 22, отримуючи 63 (14к8) ушкоджень кислотою у разі невдачі або половину цих ушкоджень за умови успіху.

  Повільне дихання. Дракон видихає газ 90-футовим конусом. Кожна істота в цій області повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 22. У разі невдачі істота не може використовувати реакції, її швидкість зменшена вдвічі, і вона не може здійснювати більше однієї атаки в свій хід. На додачу істота може використовувати в свій хід або дію, або бонусну дію, але не обидві. Ці ефекти тривають 1 хвилину. Істота може повторювати рятівний кидок в кінці кожного свого ходу, завершуючи ефект на собі в разі успіху.

  Зміна форми. Дракон магічним чином перевтілюється на гуманоїда або звіра, чий клас небезпеки не перевищує його власний, або назад у свою істинну форму. Він повертається до своєї істинної форми, якщо вмирає. Будь-яке спорядження, яке він має при собі, поглинається або залишається у нової форми (за вибором дракона).
  У новій формі дракон зберігає свій світогляд, пункти здоров’я, кістку здоров’я, здатність говорити, досвід, Легендарну стійкість, дії лігва, а також значення Інтелекту, Мудрості та Харизми, а також і цю дію. Його статистика та можливості в усьому іншому замінені новою формою, за винятком класових особливостей чи легендарних дій цієї форми.

  Легендарні дії

  Дракон може використати 3 легендарні дії, вибираючи з наведених далі можливостей. Тільки одну легендарну дію можна використати за раз, і тільки в кінці ходу іншої істоти. Дракон відновлює використані легендарні дії на початку свого ходу.

  Пошук. Дракон робить перевірку Мудрості (Увага).

  Атака хвостом. Дракон здійснює атаку хвостом.

  Атака крилами (коштує 2 дії). Дракон б’є крилами. Кожна істота в межах 15 футів від дракона повинна зробити рятівний кидок Спритності з КС 23, або отримає 15 (2к6 + 8) дробильних ушкоджень і буде збита з ніг. Потім дракон може пролетіти до половини своєї швидкості польоту.

  Поділитися: