5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Древній срібний дракон

  Дракон гігантського розміру, законний добрий

  Клас захисту 22 (природна броня)
  Пункти здоров’я 487 (25к20 + 225)
  Швидкість 40 ф, політ 80 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  30 (+10) 10 (+0) 29 (+9) 18 (+4) 15 (+2) 23 (+6)

  Древній срібний дракон

  Рятівні кидки Спр +7, Ста +16, Мдр +9, Хар +13
  Навички Аркана +11, Історія +11, Увага +16, Непомітність +7
  Імунітет до ушкоджень холод
  Чуття сліпий зір 60 ф, темний зір 120 ф, пасивна Увага 26
  Мови спільна, драконова
  Небезпека 23 (50000 ПД)

  Легендарна стійкість (3/день). Якщо дракон провалює рятівний кидок, він може натомість обирати успіх.

  Дії

  Мультиатака. Дракон може використовувати свою Страхітливу присутність. Потім він може зробити три атаки: одну укусом та дві пазурами.

  Укус. Атака зброєю ближнього бою: +17 до влучання, досяжність 15 ф, одна ціль. Влучання: 21 (2к10 + 10) колотих ушкоджень.

  Пазурі. Атака зброєю ближнього бою: +17 до влучання, досяжність 10 ф, одна ціль. Влучання: 17 (2к6 + 10) рубаних ушкоджень.

  Хвіст. Атака зброєю ближнього бою: +17 до влучання, досяжність 20 футів, одна ціль. Влучання: 19 (2к8 + 10) дробильних ушкоджень.

  Страхітлива присутність. Кожна істота за вибором дракона, якщо перебуває у межах 120 футів від нього і знає про нього, повинна зробити рятівний кидок Мудрості з КС 21, або буде налякана на 1 хвилину. Істота може повторювати рятівний кидок в кінці кожного свого ходу, завершуючи ефект на собі в разі успіху. Якщо істота зробила успішний рятівний кидок або ефект для неї завершився, істота набуває імунітету до Страхітливої присутності дракона на наступні 24 години.

  Зброя подиху (Відновлення 5-6). Дракон використовує один із наступних видів зброї подиху.

  Крижане дихання. Дракон видихає крижаний заряд 90-футовим конусом. Кожна істота в лінії повинна здійснити рятівний кидок Статури з КС 24, отримуючи 67 (15к8) ушкоджень холодом у разі невдачі або половину цих ушкоджень за умови успіху.

  Паралізуюче дихання. Дракон видихає паралізуючий газ 90-футовим конусом. Кожна істота в цій області повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 24, або буде паралізована на 1 хвилину. Істота може повторювати рятівний кидок в кінці кожного свого ходу, завершуючи ефект на собі в разі успіху.

  Зміна форми. Дракон магічним чином перевтілюється на гуманоїда або звіра, чий клас небезпеки не перевищує його власний, або назад у свою істинну форму. Він повертається до своєї істинної форми, якщо вмирає. Будь-яке спорядження, яке він має при собі, поглинається або залишається у нової форми (за вибором дракона).

  У новій формі дракон зберігає свій світогляд, пункти здоров’я, кістку здоров’я, здатність говорити, досвід, Легендарну стійкість, дії лігва, а також значення Інтелекту, Мудрості та Харизми, а також і цю дію. Його статистика та можливості в усьому іншому замінені новою формою, за винятком класових особливостей чи легендарних дій цієї форми.

  Легендарні дії

  Дракон може використати 3 легендарні дії, вибираючи з наведених далі можливостей. Тільки одну легендарну дію можна використати за раз, і тільки в кінці ходу іншої істоти. Дракон відновлює використані легендарні дії на початку свого ходу.

  Пошук. Дракон робить перевірку Мудрості (Увага).

  Атака хвостом. Дракон здійснює атаку хвостом.

  Атака крилами (коштує 2 дії). Дракон б’є крилами. Кожна істота в межах 15 футів від дракона повинна зробити рятівний кидок Спритності з КС 25, або отримає 17 (2к6 + 10) дробильних ушкоджень і буде збита з ніг. Потім дракон може пролетіти до половини своєї швидкості польоту.

  Поділитися: