5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Убивця

  Гуманоїд середнього розміру (будь-яка раса), будь-який не-добрий світогляд

  Клас захисту 15 (клепана шкіра)
  Пункти здоров’я 78 (12к8 + 24)
  Швидкість 30 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  11 (+0) 16 (+3) 14 (+2) 13 (+1) 11 (+0) 10 (+0)

  Рятівні кидки Спр +6, Інт +4
  Навички Акробатика +6, Обман +3, Увага +3, Непомітність +9
  Стійкість до ушкоджень отрута
  Чуття пасивна Увага 13
  Мови Злодійський жаргон плюс будь-які дві мови
  Небезпека 8 (3900 ПД)

  Убивство. У свій перший хід убивця має перевагу на кидки атаки проти будь-яких істот, які ще не робили хід. Будь-яке влучання вбивці проти захопленої зненацька істоти є критичним влучанням.
  Ухилення. Якщо убивцю піддають ефекту, який дозволяє зробити рятівний кидок Спритності для отримання тільки половини ушкоджень, убивця натомість не отримує жодних ушкоджень у разі успішного рятівного кидка, і лише половину ушкоджень у разі невдачі.
  Прихована атака. Один раз на хід убивця завдає додатково 14 (4к6) ушкоджень, коли влучає по цілі атакою зброї і має перевагу на кидок атаки, або якщо ціль перебуває у межах 5 футів від будь-якого союзника убивці, і цей союзник не є недієздатним, а убивця не має перешкоди на цей кидок атаки.

  Дії

  Мультиатака. Убивця здійснює дві атаки коротким мечем.
  Короткий меч. Атака зброєю ближнього бою: +6 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 6 (1к6 + 3) колотих ушкоджень, і ціль повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 15, отримуючи 24 (7к6) ушкоджень отрутою у разі невдачі або половину цих ушкоджень за умови успіху.
  Легкий арбалет. Далекобійна атака зброєю: +6 до влучання, відстань 80/320 ф, одна ціль. Влучання: 7 (1к8 + 3) колотих ушкоджень, і ціль повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 15, отримуючи 24 (7к6) ушкоджень отрутою у разі невдачі, або половину цих ушкоджень за умови успіху.

  Опис

  Навчені використовувати отруту, убивці є безжальними найманцями для дворян, гільдійців, суверенів та будь-кого, хто може собі дозволити їхні послуги.

  Поділитися: