5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Капітан бандитів

  Гуманоїд середнього розміру (будь-яка раса), будь-який незаконний світогляд

  Клас захисту 15 (клепана шкіра)
  Пункти здоров’я 65 (10к8 + 20)
  Швидкість 30 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  15 (+2) 16 (+3) 14 (+2) 14 (+2) 11 (+0) 14 (+2)

  Рятівні кидки Сил +4, Спр +5, Мдр +2
  Навички Атлетика +4, Обман +4
  Чуття пасивна Увага 10
  Мови будь-які дві мови
  Небезпека 2 (450 ПД)

  Дії

  Мультиатака Капітан здійснює три атаки ближнього бою: дві - скимитаром та одну - кинджалом. Або ж капітан здійснює дві далекобійні атаки кинджалами.

  Скимитар Атака зброєю ближнього бою: +5 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 6 (1к6 + 3) рубаних ушкоджень.

  Кинджал. _ Атака зброєю ближнього бою або далекобійна: +5 до влучання, досяжність 5 ф або відстань 20/60 ф, одна ціль. Влучання: 5 (1к4 + 3) колотих ушкоджень.

  Реакції

  Парирування. Капітан додає 2 до свого КЗ проти однієї атаки ближнього бою, яка мала б по ньому влучити. Щоб зробити це, капітан повинен бачити нападника і повинен тримати зброю ближнього бою.

  Опис

  Потрібна сильна особистість, безжальна хитрість і добре підвішений язик, щоб тримати в покорі загін розбійників. Капітан бандитів має всі ці вміння. Крім управління командою егоїстичних зловмисників, капітан піратів є варіантом капітана бандитів, що обороняє й керує кораблем. Щоб тримати команду в строю, капітан повинен регулярно встановлювати нагороди та покарання. Капітан бандитів або піратів більше за будь-які скарби прагне слави. З ув’язненим, який покликається на марнославство чи самолюбство капітана, швидше за все, поводитимуться чесніше, ніж із в’язнем, який не знає або стверджує, що нічого не знає про барвисту репутацію капітана.

  Поділитися: