5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Драглистий куб

  Твань великого розміру, невизначений

  Клас захисту 6
  Пункти здоров’я 84 (8к10 + 40)
  Швидкість 15 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  14 (+2) 3 (−4) 20 (+5) 1 (−5) 6 (−2) 1 (−5)

  Імунітет до станів осліплений, причарований, оглухлий, виснажений, наляканий, збитий з ніг
  Чуття сліпий зір 60 ф (сліпий за межами цього радіусу), пасивна Увага 8
  Мови -
  Небезпека 2 (450 ПД)

  Куб твані. Куб займає увесь свій простір. Інші істоти можуть увійти в цей простір, але, роблячи це, істота також піддається Поглинанню куба і має перешкоду на рятівний кидок.
  Істоти всередині куба видимі, але вони мають повне укриття.
  Істота в межах 5 футів від куба може використати дію, щоб витягнути істоту чи предмет із куба. Це потребує перевірки Сили з КС 12, і істота, що робить таку спробу, отримує 10 (3к6) ушкоджень кислотою.
  Куб може утримувати одночасно тільки одну істоту Великого розміру або до чотирьох істот Середнього розміру чи менших.

  Прозорість. Навіть якщо куб перебуває в прямому огляді, потрібно зробити перевірку Мудрості (Увага) з КС 15, щоб помітити куб, який не переміщується та не атакує. Істота, що намагається увійти в простір куба, не помітивши його, захоплена кубом зненацька.

  Дії

  Псевдоніжка. Атака зброєю ближнього бою: +4 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 10 (3к6) ушкоджень кислотою.

  Поглинання. Куб переміщується на свою швидкість. Роблячи це, він може входити в простір істот, чий розмір Великий або менший. Щоразу, як куб входить у простір істоти, істота повинна зробити рятівний кидок Спритності з КС 12.

  У разі успіху істота може обрати - відштовхнутися на 5 футів назад або убік від куба. Істота, що обирає не відштовхуватися, страждає від наслідків як при проваленому рятівному кидку.

  У разі невдалого ряткидка куб входить у простір істоти, й істота отримує 10 (3к6) ушкоджень кислотою та є поглинутою. Поглинута істота не може дихати, є скутою та отримує 21 (6к6) ушкоджень кислотою на початку кожного ходу куба. Коли куб переміщується, поглинута істота переміщується разом із ним.

  Поглинута істота може спробувати вибратися, зробивши дією перевірку Сили з КС 12. У разі успіху істота звільняється і входить у простір за власним вибором у межах 5 футів від куба.

  Поділитися: