5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Слинявий белькотун

  Аберація середнього розміру, нейтральний

  Клас захисту 9
  Пункти здоров’я 67 (9к8 + 27)
  Швидкість 10 ф, плавання 10 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  10 (+0) 8 (−1) 16 (+3) 3 (−4) 10 (+0) 6 (−2)

  Імунітет до станів збитий з ніг
  Чуття темний зір 60 ф, пасивна Увага 10
  Мови -
  Небезпека 2 (450 ПД)

  Непевний ґрунт. Ґрунт у межах 10 футів навколо белькотуна є тістоподібною важкопрохідною місцевістю. Кожна істота, що починає свій хід у цій області, повинна зробити успішний рятівний кидок Сили з КС 10, або її швидкість зменшиться до 0 до початку її наступного ходу.

  Белькотання. Белькотун нерозбірливо белькоче, поки може бачити будь-яку істоту і не є недієздатним. Кожна істота, що починає свій хід у межах 20 футів від белькотуна і чує його белькотання, повинна зробити рятівний кидок Мудрості з КС 10. У разі невдачі істота не може здійснювати реакції до початку свого наступного ходу й робить кидок к8, щоб визначити свої дії в цей хід. Від 1 до 4 істота не робить нічого. На 5 або 6 істота не виконує дії чи бонусних дій і використовує усе своє переміщення, щоб рухатися в випадковому напрямку. На 7 або 8 істота здійснює атаку ближнього бою проти випадкової істоти в межах своєї досяжності, або не робить нічого, якщо здійснення такої атаки неможливе.

  Дії

  Мультиатака. Белькотун здійснює одну атаку укусом і, якщо може, використовує свій Сліпучий плювок.

  Укус. Атака зброєю ближнього бою: +2 до влучання, досяжність 5 ф, одна істота. Влучання: 17 (5к6) колотих ушкоджень. Якщо розмір цілі Середній або менший, вона повинна зробити рятівний кидок Сили з КС 10, або буде збита з ніг. Якщо ціль була вбита цими ушкодженнями, белькотун поглинає її.

  Сліпучий плювок (Відновлення 5-6). Белькотун спльовує хімічну грудку в точку, яку може бачити в межах 15 футів від себе. Грудка вибухає сліпучим спалахом світла при влучанні. Кожна істота в межах 5 футів від спалаху повинна зробити рятівний кидок Спритності з КС 13, або буде осліплена до кінця наступного ходу белькотуна.

  Поділитися: