5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Зелена яга

  Фея середнього розміру, нейтральний злий

  Клас захисту 17 (природна броня)
  Пункти здоров’я 82 (11к8 + 33)
  Швидкість 30 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  18 (+4) 12 (+1) 16 (+3) 13 (+1) 14 (+2) 14 (+2)

  Зелена яга

  Навички Аркана +3, Обман +4, Увага +4, Непомітність +3
  Чуття темний зір 60 ф, пасивна Увага 14
  Мови спільна, драконова, сильван
  Небезпека 3 (700 ПД)

  Амфібія. Яга може дихати повітрям і водою.

  Вроджене чарування. Вродженою здібністю карги до чарування є Харизма (КС 12). Вона може природним чином створювати наступні чари, не потребуючи матеріальних складових:
  За бажанням: мерехтливі вогники, мала ілюзія, злісне глузування

  Наслідування. Яга може наслідувати звуки тварин та голоси гуманоїдів. Істота, яка чує ці звуки, може впізнати наслідування успішною перевіркою Мудрості (Здогадливість) із КС 14.

  Дії

  Пазурі. Атака зброєю ближнього бою: +6 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 13 (2к8 + 4) рубаних ушкоджень.

  Ілюзорний вигляд. Яга вкриває себе та все, що має при собі, магічною ілюзією, щоб виглядати як інша істота загалом, того самого розміру та гуманоїдної форми. Ілюзія завершується, якщо яга використовує бонусну дію для завершення, або вмирає.

  Зміни, спричинені цим ефектом, не витримують фізичного огляду. Наприклад, яга може виглядати так, ніби має гладеньку шкіру, але той, хто торкнеться її, відчує грубу плоть. І усьому іншому істота повинна використати дію для візуального обстеження ілюзії та зробити успішну перевірку Інтелекту (Розслідування) з КС 20, щоб розпізнати маскування яги.

  Невидимий перехід. Яга магічним чином стає невидимою, доки не атакує або не створює чари, або поки не завершиться її концентрація (як при концентрації на чарах). Поки яга невидима, вона не залишає жодних фізичних доказів свого переміщення, тож її можна вистежити тільки магією. Усе спорядження, що вона має при собі, стає невидимим разом із нею.

  Поділитися: