5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Нічна яга [Night hag]

  Погань середнього розміру, нейтральний злий

  Клас захисту 17 (природна броня)
  Пункти здоров’я 112 (15к8 + 45)
  Швидкість 30 ф

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  18 (+4) 15 (+2) 16 (+3) 16 (+3) 14 (+2) 16 (+3)

  Нічна яга

  Навички Обман +7, Здогадливість +6, Увага +6, Непомітність +6
  Стійкість до ушкоджень холод, вогонь; дробильні, колоті та рубані від немагічних атак непосрібленою зброєю
  Імунітет до станів причарований
  Чуття темний зір 120 ф, пасивна Увага 16
  Мови безоднева, спільна, пекельна, первинна
  Небезпека 5 (1800 ПД)

  Вроджене чарування. Чаротворча здібність яги - Харизма (КС чарів 14, +6 до влучання атаками чарів). Вона може природним чином створювати наступні чари, для яких не потребує матеріальних складових:
  За бажанням: виявлення магії, магічний дротик
  2/день кожні: планарний перехід (тільки на себе), промінь ослаблення, сон

  Магічна стійкість. Яга має перевагу на рятівні кидки проти чарів та інших магічних ефектів.

  Дії

  Пазурі (тільки у формі яги). Атака зброєю ближнього бою: +7 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 13(2к8 + 4) рубаних ушкоджень.

  Зміна форми. Яга магічним чином перевтілюється на гуманоїда жіночої статі, чий розмір Малий або Середній, або назад у свою істинну форму. Її статистика залишається однаковою в усіх формах. Будь-яке спорядження, що вона тримає при собі, не трансформується. Вона повертається до своєї істинної форми, якщо вмирає.

  Етерність. Яга магічним чином входить до Етерного плану з Матеріального, або навпаки. Щоб зробити це, яга повинна володіти серцевим каменем.

  Переслідування в жахіттях (1/день). Перебуваючи на Етерному плані, яга магічним чином торкається сплячого гуманоїда на Матеріальному плані. Чари захисту від зла й добра, створені на ціль, запобігають цьому контакту, як і магічне коло. Поки цей контакт існує, ціль отримує моторошні видіння. Якщо ці видіння тривають принаймні 1 годину, ціль не отримує привілеїв від свого відпочинку, і максимум її пунктів здоров’я зменшується на 5 (1к10). Якщо цей ефект знижує максимум пунктів здоров’я цілі до 0, ціль вмирає, і якщо ціль була злою, її душа потрапляє в пастку в ягиній торбинці душ. Зниження максимуму пунктів здоров’я цілі триває, поки не буде зняте чарами більшого відновлення чи подібною магією.

  Поділитися: