5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Солар

  Небожитель великого розміру, законний добрий

  Клас захисту 21 (природна броня)
  Пункти здоров’я 243 (18к10 + 144)
  Швидкість 50 ф, політ 150 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  26 (+8) 22 (+6) 26 (+8) 25 (+7) 25 (+7) 30 (+10)

  Солар

  Рятівні кидки Інт +14, Мдр +14, Хар +17
  Навички Увага +14
  Стійкість до ушкоджень промениста енергія; дробильні, колоті та рубані під немагічних атак
  Імунітет до ушкоджень некротична енергія, отрута
  Імунітет до станів причарований, виснажений, наляканий, отруєний
  Чуття істинний зір 120 ф, пасивна Увага 24
  Мови усі, телепатія 120 ф
  Небезпека 21 (33000 ПД)

  Янгольська зброя. Атаки солара зброєю є магічними. Коли солар влучає будь-якою зброєю, ця зброя завдає додатково 6к8 променистих ушкоджень (включені в атаку).

  Божественна обізнаність. Солар знає, коли чує брехню.

  Вроджене чарування. Чаротворчою здібністю планетара є Харизма (КС рятунку 25). Він може природно створювати наступні чари, для яких не потребує матеріальних складових:
  За бажанням: виявлення зла й добра, невидимість (тільки на себе)
  3/день кожні: клинковий бар’єр, розвіювання зла й добра, воскресіння
  1/день кожні: звернення, контроль погоди

  Магічна стійкість. Солар має перевагу на рятівні кидки проти чарів та інших магічних ефектів.

  Дії

  Мультиатака. Солар здійснює дві атаки дворучним мечем.

  Дворучний меч. Атака зброєю ближнього бою: +15 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 22 (4к6 + 8) рубаних ушкоджень плюс 27 (6к8) ушкоджень променистою енергією.

  Вбивчий довгий лук. Атака зброєю ближнього бою: +13 до влучання, відстань 150/600 ф, одна ціль. Влучання: 15 (2к8 + 6) колотих ушкоджень плюс 27 (6к8) променистих ушкоджень. Якщо ціль - істота, що має 100 пунктів здоров’я або менше, вона повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 15, або вмирає.

  Летючий меч. Солар відпускає дворучний меч магічно висіти в вільному просторі в межах 5 футів від себе. Якщо солар може бачити меч, солар може бонусною дією наказати йому летіти на відстань до 50 футів та зробити одну атаку проти цілі, або повернутися до рук солара. Якщо завислий меч стає ціллю будь-якого ефекту, солар вважається таким, що тримає його. Завислий меч падає, якщо солар вмирає.

  Цілющий дотик (4/день). Солар торкається іншої істоти. Ціль магічним чином відновлює 40 (8к8 + 4) пунктів здоров’я та звільняється від будь-якого прокляття, хвороби, отрути, сліпоти або глухоти.

  Легендарні дії

  Солар може використати 3 легендарні дії, вибираючи з наведених далі можливостей. Тільки одну легендарну дію можна використати за раз, і тільки в кінці ходу іншої істоти. Солар відновлює використані легендарні дії на початку свого ходу.

  Телепорт. Солар магічним чином телепортується, разом із усім спорядженням, що має при собі, на відстань до 120 футів у вільний простір, який може бачити.

  Пекучий спалах (коштує 2 дії). Солар випускає магічну, божественну енергію. Кожна істота за його вибором у 10-футовому радіусі повинна зробити рятівний кидок Спритності з КС 23, отримуючи 14 (4к6) ушкоджень вогнем плюс 14 (4к6) променистих ушкоджень у разі невдачі, або половину цих ушкоджень за умови успіху.

  Сліпучий погляд (коштує 3 дії). Солар націлюється на одну істоту, яку може бачити в межах 30 футів від себе. Якщо ціль може бачити його, то робить рятівний кидок Статури з КС 15, або буде осліплена, доки магія, подібна до чарів меншого відновлення, не прибере цю сліпоту.

  Поділитися: