5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Сукуб/Інкуб [Succubus/Incubus]

  Погань середнього розміру (перекидень), нейтральний злий

  Клас захисту 15 (природна броня)
  Пункти здоров’я 66 (12к8 + 12)
  Швидкість 30 ф, політ 60 ф.

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  8 (−1) 17 (+3) 13 (+1) 15 (+2) 12 (+1) 20 (+5)

  Сукуб/Інкуб

  Навички Обман +9, Здогадливість +5, Увага +5, Переконливість +9, Непомітність +7
  Стійкість до ушкоджень холод, вогонь, блискавка, отрута; дробильні, колоті та рубані від немагічних атак
  Чуття темний зір 60 ф, пасивна Увага 15
  Мови безоднева, спільна, пекельна, телепатія 60 ф
  Небезпека 4 (1100 ПД)

  Телепатичний зв’язок. Погань ігнорує обмеження відстані для телепатії, коли спілкується з істотою, яку причарувала. Їм обом навіть не треба перебувати на одному плані існування.

  Перекидень. Погань може використати свою дію, щоб перевтілитися у гуманоїда, чий розмір Малий або Середній, чи назад у свою істинну форму. Без крил погань втрачає свою швидкість польоту. Окрім розміру та швидкості, її статистика залишається однаковою в кожній формі. Будь-яке спорядження, що вона тримає при собі, не трансформується. Вона повертається до своєї істинної форми, якщо вмирає.

  Дії

  Пазурі (тільки у формі погані). Атака зброєю ближнього бою: +5 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 6 (1к6 + 3) рубаних ушкоджень.

  Причарування. Один гуманоїд, якого погань може бачити в межах 30 футів від себе, повинен зробити рятівний кидок Мудрості з КС 15, або буде магічним чином причарований на 1 день. Причарована ціль підкорюється словесним та телепатичним наказам погані. Якщо ціль дістає будь-які ушкодження або отримує самовбивчий наказ, вона може повторити рятівний кидок, завершуючи ефект на собі в разі успіху. Якщо ціль зробила успішний рятунок від ефекту, або якщо ефект для неї завершився, ціль набуває імунітету до поганського Причарування на наступні 24 години.

  Погань може мати тільки одну причаровану ціль одночасно. Якщо вона причаровує іншу ціль, ефект на попередній цілі завершується.

  Висушувальний цілунок. Погань цілує причаровану істоту або згодну істоту. Ціль повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 15 проти цієї магії, отримуючи 32 (5к10 + 5) психічних ушкоджень у разі невдачі або половину цих ушкоджень за умови успіху. Максимум пунктів здоров’я цілі зменшується на кількість отриманих ушкоджень. Це зменшення триває, доки ціль не завершить тривалий відпочинок. Ціль вмирає, якщо цей ефект зменшує максимум її пунктів здоров’я до 0.

  Етерність. Погань магічним чином входить до Етерного плану з Матеріального, або навпаки.

  Поділитися: