5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Вепревертень [Wereboar]

  Гуманоїд середнього розміру (людина, перекидень), нейтральний злий

  Клас захисту 10 у формі гуманоїда, 11 (природна броня) у формі вепра чи гібрида
  Пункти здоров’я 78 (12к8 + 24)
  Швидкість 30 ф (40 ф у формі вепра)

  СИЛ СПР СТА ІНТ МДР ХАР
  17 (+3) 10 (+0) 15 (+2) 10 (+0) 11 (+0) 8 (−1)

  Навички Увага +2
  Імунітет до ушкоджень дробильні, колоті та рубані від немагічних атак непосрібленою зброєю
  Чуття пасивна Увага 12
  Мови спільна (не може говорити у формі вепра)
  Небезпека 4 (1100 ПД)

  Вепревертень

  Перекидень. Вепревертень може використати дію, щоб перевтілитися на вепро-гуманоїдного гібрида або на вепра, або назад до своєї істинної форми, яка є гуманоїдною. Його статистика, окрім КЗ, залишається однаковою в усіх формах. Будь-яке спорядження, що він тримає при собі, не трансформується. Він повертається до своєї істинної форми, якщо вмирає.

  Розгін (тільки у формі вепра або гібрида). Якщо вепревертень переміщується принаймні на 15 футів по прямій до цілі та якщо влучає по ній іклами в тому ж ходу, ціль отримує додатково 7 (2к6) рубаних ушкоджень. Якщо ціль - істота, вона повинна здійснити рятівний кидок Сили з КС 13, або буде збита з ніг.

  Непохитний (Відновлення після короткого або тривалого відпочинку). Якщо вепревертень отримує 14 ушкоджень чи менше, що знижує його пункти здоров’я до 0, його пункти здоров’я натомість знижуються до 1.

  Дії

  Мультиатака (тльки у формі гуманоїда або гібрида). Вепревертень робить дві атаки, тільки одна з яких може бути іклами.

  Вершляг (тільки у формі гуманоїда або гібрида). Атака зброєю ближнього бою: +5 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 10 (2к6 + 3) дробильних ушкоджень.

  Ікла (тільки у формі вепра або гібрида). Атака зброєю ближнього бою: +5 до влучання, досяжність 5 ф, одна ціль. Влучання: 10 (2к6 + 3) рубаних ушкоджень. Якщо ціль є істотою, вона повинна зробити рятівний кидок Статури з КС 12, або буде проклята вепровою лікантропією.

  Поділитися: