5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Тварина-посланець [Animal messenger]

  Зачарування, 2 рівень (ритуал); бард, друїд, рейнджер
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 30 футів
  Складові: В, С, М (шматочок їжі)
  Тривалість 24 години

  За допомогою цих чарів ви використовуєте тварину, щоб надіслати повідомлення. Виберіть крихітного звіра, якого ви бачите в межах відстані, такого як білка, блакитна сойка або кажан. Ви повинні вказати місце, в якому ви раніше бували, і одержувача, який відповідає загальному опису, наприклад, “чоловік або жінка, вдягнений в уніформу міської варти” або “рудий дворф у гостроверхому капелюсі”. Ви також промовляєте повідомлення завдовжки не більше 25 слів. Цільова тварина подорожує упродовж часу дії чарів до вказаного розташування, долаючи близько 50 миль за добу для летючих посланців або 25 миль для всіх інших тварин.

  Коли посланець прибуває, він доставляє ваше повідомлення істоті, яку ви описали, копіюючи звучання вашого голосу. Посланець звертається тільки до істоти, яка відповідає наданому вами опису. Якщо посланець не досягає розташування, перш ніж завершиться дія чарів, повідомлення втрачається, і звір повертається до того місця, де ви створили чари.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 3 рівня або вищої, тривалість чарів збільшується на 48 годин за кожну чарунку вище другої.

  Поділитися: