5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Наділити прокляттям [Bestow Curse]

  Некромантія, 3 рівень; бард, клірик, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: Дотик
  Складові: В, С
  Тривалість: Концентрація, до 1 хвилини

  Ви торкаєтеся істоти, і вона повинна зробити успішний рятівний кидок Мудрості, або буде проклятою на час дії чарів. Створюючи ці чари, оберіть природу прокляття з наступного списку:

  • Виберіть одну здібність. Поки ціль проклята, вона має перешкоду на перевірки та рятівні кидки, що покладаються на цю здібність.
  • Поки ціль проклята, вона має перешкоду на кидки атаки проти вас.
  • Поки ціль проклята, вона повинна здійснювати рятівні кидки Мудрості на початку кожного свого ходу. У разі невдачі ціль нічого не робить у цей хід.
  • Поки ціль проклята, ваші атаки й чари завдають їй додатково 1к8 ушкоджень некротичною енергією.

  Чари Зняття прокляття завершують цей ефект. За згодою Майстра ви можете вибрати альтернативний ефект прокляття, але він не повинен бути потужнішим за описані вище. Остаточне рішення про ефект прокляття залишається за Майстром.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 4-го рівня або вищої, тривалість концентрації на чарах збільшується до 10 хвилин. Якщо ви використовуєте чарунку 5-го або вищого рівня, тривалість концентрації збільшується до 8 годин. Якщо ви використовуєте чарунку 7 або вищого рівня, тривалість концентрації збільшується до 24 годин. Якщо ви використовуєте чарунку 9 рівня, чари діють, поки їх не розвіють. Використання чарунки 5 рівня або вищої дає чарам тривалість, яка не потребує концентрації.

  Поділитися: