5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Накликання блискавки [Call Lightning]

  З’явлення, 3 рівень; друїд
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 120 футів
  Складові: В, С
  Тривалість: Концентрація, до 10 хвилин

  Грозова хмара у формі циліндра заввишки 10 футів та з радіусом 60 футів з’являється із центром у точці, яку ви бачите на відстані 100 футів прямо над собою. Чари провалюються, якщо ви не бачите в повітрі точку, де має з’явитися грозова хмара (наприклад, якщо ви перебуваєте в кімнаті, яка не може вмістити хмару).

  Створюючи чари, виберіть точку, яку ви можете бачити в межах відстані. Заряд блискавки злітає з хмари до вказаної точки. Кожна істота в межах 5 футів від цієї точки повинна зробити рятівний кидок Спритності. Істота отримує 3к10 ушкоджень блискавкою у разі невдачі або половину цих ушкоджень у разі успіху. Поки діють чари, у кожен свій хід ви можете дією знову накликати блискавку таким самим чином у ту саму точку або в іншу.

  Якщо під час створення цих чарів ви перебуваєте на відкритому повітрі в грозову погоду, чари дають вам контроль над наявною грозою замість створення нової. За таких умов ушкодження від чарів збільшуються на 1к10.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 4-го рівня або вищої, ушкодження збільшуються на 1к10 за кожен рівень чарунки вище третьої.

  Поділитися: