5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Клон [Clone]

  Некромантія, 8 рівень; чарівник
  Час створення: 1 година
  Відстань: Дотик
  Складові: В, С, М (діамант вартістю принаймні 1 000 зм і щонайменше 1 кубічний дюйм плоті істоти для клонування; чари поглинають ці складові; а також посудина вартістю щонайменше 2 000 зм із кришкою, достатньо велика, щоб вмістити істоту Середнього розміру, наприклад, величезна урна, труна, заповнена брудом яма в землі або кристалічний контейнер, заповнений солоною водою)
  Тривалість: Миттєво

  Ці чари вирощують інертну копію живої істоти, яка стане гарантією безсмертя. Клон формується у закритій посудині та зростає до повного розміру та зрілості за 120 днів; ви можете також обрати, щоб клон був молодшою версією тієї самої істоти. Він залишається інертним та існує нескінченно довго, поки його посудина залишається непорушеною.

  У будь-який час після дозрівання клона, якщо оригінальна істота помирає, її душа переходить до клона за умови, що душа вільна та бажає повернутися. Клон фізично ідентичний оригіналу і має таку саму особистість, спогади та здібності, але не має спорядження оригіналу. Фізичні останки оригінальної істоти, якщо вони досі існують, стають інертними і після цього не можуть бути відроджені, оскільки душа істоти в іншому місці.

  Поділитися: