5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Спантеличення [Confusion]

  Зачарування, 4 рівень; бард, друїд, заклинач, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 90 футів
  Складові: В, С, М (три горіхові шкаралупи)
  Тривалість: Концентрація, до 1 хвилини

  Ці чари атакують і спотворюють свідомість істот, викликаючи галюцинації та провокуючи неконтрольовані дії. Кожна істота у сфері радіусом 10 футів, центральну точку якої ви обираєте в межах відстані, мусить зробити успішний рятівний кидок Мудрості, коли ви створюєте чари, або ж вона потрапить під їхній вплив.

  Вражена ціль не може здійснювати реакції та мусить кидати к10 на початку кожного свого ходу, щоб визначити свою поведінку в цей хід.

  к10 Поведінка
  1 Істота використовує все своє переміщення, щоб рухатися у випадковому напрямку. Щоб визначити напрямок, киньте к8 і призначте один напрямок для кожної грані кубика. Істота не виконує дію в цей хід.
  2-6 Істота не рухається та не виконує дію в цей хід.
  7-8 Істота використовує свою дію для атаки ближнього бою по випадково визначеній істоті в межах своєї досяжності. Якщо в межах досяжності немає істоти, вражена чарами істота в цей хід не робить нічого.
  9-10 Істота може нормально діяти і рухатися.

  У кінці кожного свого ходу вражена ціль може здійснювати рятівний кидок Мудрості. Якщо вона досягає успіху, дія чарів на цю істоту завершується.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 5 рівня або вищої, радіус сфери збільшується на 5 футів за кожну чарунку вище четвертої.

  Поділитися: