5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Зараження [Contagion]

  Некромантія, 5 рівень; друїд, клірик
  Час створення: 1 дія
  Відстань: Дотик
  Складові: В, С
  Тривалість: 7 днів

  Ваш дотик спричиняє хворобу. Здійсніть атаку чарами ближнього бою по істоті в межах своєї досяжності. При влучанні ви заражаєте істоту хворобою за вашим вибором з-поміж тих, що описані нижче.

  У кінці кожного ходу ціль мусить здійснити рятівний кидок Статури. Після трьох провалів цих рятівних кидків ефекти хвороби продовжуються протягом всієї тривалості, а істота перестає робити ці ряткидки. Після трьох успішних рятівних кидків істота одужує, а чари закінчуються. Оскільки ці чари викликають природну хворобу у цілі, можливо застосувати будь-який ефект, який лікує хворобу або полегшує її ефекти іншим чином.

  Осліплювальна недуга. Біль охоплює розум істоти, і її очі стають молочно-білими. Істота має перешкоду на перевірки та рятівні кидки Мудрості та є осліпленою.

  Огидна лихоманка. Люта лихоманка швидко поширюється по тілу істоти. Істота має перешкоду на перевірки та рятівні кидки Сили, а також на кидки атаки, що використовують Силу.

  Гниття плоті. Плоть істоти гниє. Вона має перешкоду на перевірки Харизми і вразлива до всіх типів ушкоджень.

  Обпалений розум. Свідомість істоти починає лихоманити. Вона має перешкоду на перевірки та рятівні кидки Інтелекту і поводиться, ніби під впливом чарів спантеличення під час бою.

  Судоми. Істоту охоплює тремтіння. Вона має перешкоду на перевірки та рятівні кидки Спритності, а також на кидки атаки, які використовують Спритність.

  Спливний фатум. Істота починає неконтрольовано спливати кров’ю. Вона має перешкоду на перевірки і рятівні кидки Статури. Крім цього, коли істота отримує ушкодження, вона приголомшена до кінця свого наступного ходу.

  Поділитися: