5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Маскування [Disguise Self]

  Ілюзія, 1 рівень; бард, заклинач, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: На себе
  Складові: В, С
  Тривалість: 1 година

  Ви - включно з одягом, обладунками, зброєю та іншим спорядженням, яке тримаєте при собі — змінюєте свій зовнішній вигляд, поки чари не завершаться, або поки ви не використаєте дію, щоб скинути маскування. Ви можете виглядати на 1 фут вищим або нижчим, а також стати стрункішим, товстішим або середньої статури. Ви не можете змінити свій тип тілобудови, тому повинні набрати форми, яка має те саме базове розміщення кінцівок. В усьому іншому ви самі визначаєте ступінь ілюзії.

  Зміни, викликані цими чарами, не витримують фізичної перевірки. Наприклад, якщо ви додали до свого вбрання капелюх, предмети проходитимуть крізь нього, і кожен, хто доторкнеться до нього, відчує його відсутність або вашу голову та волосся. Якщо ви застосували чари, щоб виглядати стрункіше, будь-хто, намагаючись торкнутися вас, побачить, що рука торкнулася чогось, здається, ще в повітрі.

  Щоб зрозуміти, що ви замасковані, істота повинна використати дію для обстеження вашої зовнішності, і мусить зробити успішний рятівний кидок Інтелекту (Розслідування) проти КС ваших чарів.

  Поділитися: