5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Розщеплення [Disintegrate]

  Перетворення, 6 рівень; заклинач, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 60 футів
  Складові: В, С, М (магнетит і дрібка пилу)
  Тривалість: Миттєво

  Тонкий зелений промінь вилітає з вашого вказівного пальця в ціль, яку ви можете бачити в межах відстані. Ціллю може бути істота, предмет або творіння магічної енергії, наприклад, стіна, створена чарами стіна енергії.

  Істота, на яку націлені ці чари, повинна зробити рятівний кидок Спритності. У разі невдачі ціль отримує 10к6+40 ушкоджень чистою енергією. Якщо пункти здоров’я цілі знижуються до 0, вона розщеплюється.

  Розщеплена істота і все, що при ній було, крім магічних предметів, перетворюється на купу дрібного сірого пороху. Таку істоту можливо повернути до життя лише за допомогою чарів істинне воскресіння або бажання.

  Ці чари автоматично розщеплюють немагічні предмети, чий розмір Великий або менший, та утворення із магічної енергії. Якщо ціль є предметом, чий розмір Величезний або більший, або творінням чистої енергії, ці чари розщеплюють частину цілі завбільшки як 10-футовий куб. Ці чари не діють на магічні предмети.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 7-го рівня або вищої, ушкодження зростають на 1к10 за кожну чарунку вище шостої.

  Поділитися: