5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Пошук скакуна [Find Steed]

  З’явлення, 2 рівень; паладин
  Час створення: 10 хвилин
  Відстань: 30 футів
  Складові: В, С
  Тривалість: Миттєво

  Ви прикликаєте духа, який набуває форми незвичайно розумного, сильного та вірного скакуна, створюючи з ним довготривалий зв’язок. З’являючись у вільному просторі в межах відстані, скакун набуває форми за вашим вибором: бойового коня, поні, верблюда, лося чи мастифа. (Ваш Майстер може дозволити прикликати інших тварин в якості скакунів). Скакун має статистику вибраної форми, хоча він є небожителем, феєю або поганню (за вашим вибором) замість свого нормального типу. Крім того, якщо ваш скакун має значення Інтелекту 5 або менше, його Інтелект збільшується до 6, і він набуває здатності розуміти одну мову, якою ви говорите, на ваш вибір.

  Ваш скакун служить вам як їздова тварина і в бою, і поза боєм, і ви маєте інстинктивний зв’язок із ним, що дозволяє вам діяти в бою, як єдине ціле. Поки ви верхи на своєму скакуні, ви можете вважати, що будь-які чари, які націлюються тільки на вас, також націлюються і на вашого скакуна.

  Коли пункти здоров’я скакуна знижуються до 0, він зникає, не залишаючи по собі нічого матеріального. Ви також можете дією відпустити свого скакуна в будь-який момент, що призведе до його зникнення. В будь-якому разі створення цих чарів знову прикликає того самого скакуна із відновленими до максимуму пунктами здоров’я.

  Поки ваш скакун перебуває у межах 1 милі від вас, ви можете спілкуватися з ним телепатично.

  Ви не можете одночасно мати більше одного скакуна, прив’язаного цими чарами. Дією ви можете звільнити скакуна від цього зв’язку в будь-який час, що призведе до його зникнення.

  Поділитися: