5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Магічне коло [Magic Circle]

  Перешкоджання, 3 рівень; клірик, паладин, чаклун, чарівник
  Час створення: 1 хвилина
  Відстань: 10 футів
  Складові: В, С, М (свята вода або подрібнене в порошок срібло та залізо вартістю щонайменше 100 зм, які поглинаються чарами)
  Тривалість: 1 година

  Ви створюєте циліндр магічної енергії радіусом 10 футів та висотою 20 футів, із центром у точці на землі, яку ви можете бачити в межах відстані. Сяючі руни з’являються там, де циліндр торкається підлоги чи іншої поверхні.

  Виберіть один або більше з наступних типів істот: небожителі, стихійники, феї, погань чи невмерлі. Коло впливає на істот вибраного типу наступним чином:

  • Істота не може добровільно увійти в циліндр немагічними методами. Якщо істота намагається задіяти для цього телепортацію чи міжпланарну подорож, вона спочатку повинна зробити рятівний кидок Харизми.
  • Істота має перешкоду на кидки атаки проти цілей всередині циліндра.
  • Цілі всередині циліндра не можуть бути причарованими, наляканими чи одержимими. Коли ви створюєте ці чари, то можете змусити його магію діяти в зворотному напрямку, запобігаючи виходу істоти визначеного типу з циліндра і захищаючи істот за його межами.

  На вищих рівнях. Коли ви створюєте ці чари з використанням чарунки 4 рівня або вищої, тривалість зростає на 1 годину за кожну чарунку вище третьої.

  Поділитися: