5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Мала ілюзія [Minor Illusion]

  Ілюзія, замовляння; бард, заклинач, чаклун, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 30 футів
  Складові: С, М (клапоть овечої вовни)
  Тривалість: 1 хвилина

  Ви створюєте в межах відстані звук або образ предмета, що існує, поки діють чари. Ілюзія також завершується, якщо ви припиняєте її дією, або якщо створюєте чари знову.

  Якщо ви створюєте звук, його гучність може бути від шепоту до крику. Це може бути ваш голос, чийсь інший голос, левовий рик, удари барабанів чи інший звук за вашим вибором. Звук триває безперервно на час дії чарів, або ви можете створити окремі звуки в різний час, перш ніж чари завершаться.

  Якщо ви створюєте образ предмета - наприклад, стілець, брудні сліди чи малу скриньку - він не повинен перебільшувати 5-футовий куб. Образ не може видавати звук, світло, запах чи інший чуттєвий ефект. Фізична взаємодія з образом виявляє, що це ілюзія, оскільки предмети можуть проходити крізь цей образ.

  Якщо істота використовує дію, щоб обстежити звук або предмет, ця істота може визначити, що це ілюзія, шляхом успішної перевірки Інтелекту (Розслідування) проти КС ваших чарів. Якщо істота розпізнає ілюзію, ця ілюзія стає для істоти непевною.

  Поділитися: