5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Схована скриня [Secret Chest]

  З’явлення, 4 рівень; чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: Дотик
  Складові: В, С, М (вишукана скриня розміром 3х2х2 фути, виготовлена з рідкісних матеріалів вартістю щонайменше 5000 зм, і крихітна копія, зроблена з тих самих матеріалів вартістю щонайменше 50 зм)
  Тривалість: Миттєво

  Ви ховаєте скриню та весь її вміст на Етерному плані. Ви повинні торкатися цієї скрині та мініатюрної копії, яка слугує матеріальним компонентом для чарів. Скриня може вміщувати до 12 кубічних футів неживої матерії (3 фути на 2 фути на 2 фути).

  Поки скриня залишається на Етерному плані, ви можете використати дію і торкнутися копії, щоб відкликати скриню. Вона з’являється у вільному просторі на землі в межах 5 футів від вас. Ви можете відправити скриню назад на Етерний план, витративши дію та торкнувшись скрині та її копії.

  Через 60 днів є сукупний 5-відсотковий шанс на день, що ефект чарів завершиться. Цей ефект завершується, якщо ви створюєте ці чари знову, якщо менша копія скрині зруйнована, або якщо ви вирішуєте припинити чари дією. Якщо чари завершуються і більша скриня в цей час на Етерному плані, вона безповоротно втрачена.

  Поділитися: