5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Телепорт [Teleport]

  З’явлення, 7 рівень; бард, заклинач, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 10 футів
  Складові: В
  Тривалість: Миттєво

  Ці чари миттєво переносять вас та до 8 згодних істот за вашим вибором, котрих ви можете бачити в межах відстані, або єдиний предмет, який ви можете бачити в межах відстані, до вибраного вами розташування. Якщо ціллю є предмет, він повинен повністю вміщуватися в 10-футовий куб, і його не може тримати при собі незгодна істота.

  Розташування, яке ви вибираєте як місце призначення, повинне бути знайоме вам, і повинне бути на тому ж плані існування, де й ви. Ваша ступінь знайомства з місцем призначення визначає, чи ви успішно дістаєтеся туди. Майстер кидає к100 та звіряється із таблицею.

  Знайомство Невдача Подібна область Віддалік Точно в ціль
  Постійне коло - - - 01-100
  Пов’язаний предмет - - - 01-100
  Добре знайоме 01-05 06-13 14-24 25-100
  Бачене кілька разів 01-33 34-43 44-53 54-100
  Бачене один раз 01-43 44-53 54-73 74-100
  Описане 01-43 44-53 54-73 74-100
  Помилкова точка 01-50 51-100 - -

  Знайомство. “Постійне коло” означає постійне телепортаційне коло, послідовність сигілів якого ви знаєте. “Пов’язаний предмет” означає, що у вас є предмет, взятий із бажаного місця упродовж останніх шести місяців, наприклад, книжка з бібліотеки чарівника, покривало з ліжка в королівському номері, уламок мармуру з таємної гробниці ліча.

  “Добре знайоме” - це місце, де ви бували дуже часто, місце, яке ви ретельно вивчили, або місце, яке ви можете бачити під час створення цих чарів. “Бачене кілька разів” - це розташування, яке вам доводилося бачити більше одного разу, але з яким ви знайомі не дуже добре. “Бачене один раз” означає місце, яке ви бачили тільки один раз, можливо, з використанням магії. “Описане” означає місце, чиє розташування та вигляд ви знаєте з чийогось опису, можливо, з мапи.

  “Помилкова точка” означає, що місце не існує. Можливо, ви намагалися стежити за святилищем ворога, але натомість побачили ілюзію, або ви намагаєтеся телепортуватися до знайомого розташування, яке більше не існує.

  Точно в ціль. Ви та ваша група (або цільовий предмет) з’являєтеся там, де хотіли.

  Віддалік. Ви та ваша група (або цільовий предмет) з’являєтеся на випадковій відстані від бажаного розташування, й у випадковому напрямку. Відстань дорівнює 1к10*1к10 відсотків від дистанції, яку треба було подолати. Наприклад, якщо ви хотіли переміститися на 120 миль, з’явилися віддалік і викинули 5 та 3 на двох кістках к10, це означає, що ви з’явилися на 15% геть від цілі, тобто за 18 миль від неї. Майстер визначає напрямок, в якому ви з’явилися, кидаючи к8 та визначаючи 1 - на північ, 2 - на північний схід, 3 на схід і так далі за напрямками на компасі. Якщо ви телепортуєтеся в місто на узбережжі й опиняєтеся у морі за 18 миль від берега, це може створити вам проблеми.

  Подібна область. Ви та ваша група (або цільовий предмет) опиняєтеся в іншій області, яка візуально й тематично подібна до цільової області. Наприклад, якщо ви прямували до домашньої лабораторії, ви можете опинитися в лабораторії іншого чарівника чи в магазині алхімічних інгредієнтів, який має багато інструментів та складових, як у вашій лабораторії. Загалом, ви з’являєтеся у найближчому подібному місці, оскільки чари не мають обмежень по відстані, ви можете опинитися будь-де на тому ж плані.

  Невдача. Непередбачувана магія чарів створює складну подорож. Кожна телепортована істота (чи цільовий предмет) отримує 3к10 ушкоджень чистою енергією, і Майстер знову робить по таблиці, щоб дізнатися вашу долю (можуть траплятися повторні невдачі, щоразу завдаючи нових ушкоджень)..

  Поділитися: