5е українською Довідник з правил 5e (для спільноти ІНРІУМ)

Перевірити Увагу:

  Павутиння [Web]

  З’явлення, 2 рівень; заклинач, чарівник
  Час створення: 1 дія
  Відстань: 60 футів
  Складові: В, С, М (трошки павутиння)
  Тривалість: Концентрація, до 1 години

  Ви прикликаєте масу товстого, липкого павутиння у точку за власним вибором у межах дистанції. Павутиння заповнює 20-футовий куб від цієї точки на час дії чарів. Павутиння є важкопрохідної місцевістю, а його область є важкопроглядною.

  Якщо павутиння не закріплене між двома твердими предметами (наприклад, стінами чи деревами) чи не вкриває підлогу, стіни або стелю, прикликане павутиння руйнується під своєю вагою, і чари завершуються на початку вашого наступного ходу. Павутиння, що вкриває пласку поверхню, має глибину 5 футів.

  Кожна істота, що починає свій хід у павутинні або входить до павутиння у свій хід, повинна зробити рятівний кидок Спритності. У разі невдачі істота скута, поки залишається у павутинні або поки не вирветься з нього.

  Істота, скута павутинням, може використати дію, щоб зробити перевірку Сили проти вашого КС чарів. Коли вона досягає успіху, то перестає бути скутою.

  Павутиння є займистим. Будь-який 5-футовий куб павутиння, підданий вогню, вигорає за 1 раунд, завдаючи 2к4 ушкоджень вогнем будь-яким істотам, що починають свій хід у полум’ї.

  Поділитися: